Leica ScanStation P50 – Yüksek Menzilli Yersel Lazer Tarayıcı

leica scan station 1km yüksek menzilli yersel lazer tarayıcı

Leica ScanStation P50, erişilemeyen yerleri taramak ve yeni iş fırsatları yakalamak isteyen profesyonellerin tercih ettiği bir yüksek menzilli yersel lazer tarayıcıdır. Leica ScanStation P50; piyasada bulunan yersel tarayıcılar arasında en güvenli ve en yüksek menzile sahip olan üründür. Leica ScanStation P50’yi diğer yersel lazer tarayıcılardan ayıran en önemli özelliği yüksek menzilli olmasıdır. Leica ScanStation P50 eşsiz yüksek menzili sayesinde ulaşılmayan yerleri tarayarak, güvenliği sağlamasının yanında üretkenliği artırır ve daha az kurulumla sahada geçen süreyi ciddi şekilde azaltır.

 Leica ScanStation P50 Özellikleri

Leica ScanStation P50 yüksek menzilli yersel lazer tarayıcı ürünümüzün özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • 1 kilometreye kadar uzun mesafelerde, saniyede 1 milyon nokta taraması yapabilir
  • Tarama sonucu elde edilen görüntüler yüksek kalitede ve HDR görünümlüdür.
  • Düşük gürültü aralığı ve çift eksenli kompansatör ile yüksek doğruluk elde eder.
  • Leica ScanStation P50 yüksek menzilli yersel lazer tarayıcıdan elde edilen veriler, Cyclone REGISTER 360 yazılımı ile kolayca birleştirilir. Bu sayede tek yazılım üzerinden tarama ve görüntü verileri otomatik olarak alınabilir, kaydedilebilir ve incelenebilir.

Leica ScanStation P50 Avantajları

Leica ScanStation P50 yüksek menzilli yersel lazer tarayıcın, sahip olduğu özellikleri sayesinde kullanıcılarına sağladığı avantajlar:

  • Çok yüksek binalarında 3D taramasını, geniş altyapı nesnelerinin belgelenmesi ve büyük maden ocaklarının taranması gibi zor alanlarda dahi uzun menzili sayesinde işlemlerinizin kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.
  • Her ayrıntıyı kolayca yakalayabilir.
  • -20°C ile +50°C arasında değişen çalışma aralığı sayesinde en zorlu çevre koşullarında dahi çalışır. Toza ve suya karşı IP56 dayanıklılık derecesine sahiptir.
  • Leica Geosystems; Leica ScanStation P50’yi donanım, yazılım, hizmet, eğitim ve desteği içeren eksiksiz bir tarama çözümünün entegre bir parçası olarak sunar.
  • 3D lazer tarayıcı verileri; Leica Cyclone bağımsız yazılımı, Leica JetStream , CAD sistemleri için Leica CloudWorx eklenti araçları ve ücretsiz Leica TruView’den oluşan piyasanın önde gelen 3D nokta bulutu yazılım paketlerinde kullanılabilir.
  • Elde edilen sonuçlar son derecede ayrıntılı 3D renkli nokta bulutlarının temelini oluşturur.

Laras Teknoloji; Leica Geosystems partnerliğiyle birlikte müşterilerine 3D lazer tarayıcı ve yazılım çözümleri sunan bir teknoloji firmasıdır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

contact

Görüşelim

Lazer tarayıcı ve yazılım çözümleriniz ile ilgili her türlü sorularınız için burdayız.

Projeniz Hakkında Konuşalım

Projenize en uygun 3D lazer tarayıcı ve yazılım çözümünü birlikte belirleyelim

Fikriniz Hakkında Konuşalım

Geliştirmeyi düşündüğünüz sistem için uygun cihazlarımızla entegrasyon gerçekleştirelim

Yatırım Planınız Hakkında Konuşalım

Planladığınız yatırımlara çözüm olabilecek donanım ve yazılımlarımız konusunda sizleri eğitelim

BİZİ ARAYIN:+90 212 275 00 07

Laras Teknoloji ve Mühendislik Çözümleri
İzzetpaşa Mah. Yeniyol Cad. Nurol Tower No:3 Kat:2 D:336/65 Şişli İstanbul
contact