Leica RTC360 – En Hızlı Yersel Lazer Tarayıcı

leica rtc360 en hızlı yersel lazer tarayıcıLeica RTC360, piyasada bulunan en hızlı yersel lazer tarayıcılardan biridir. Leica RTC360, hızlı bir şekilde kontrolleri yapmak ve üretkenliği artırmak gibi pek çok farklı şekilde sizlere katkıda bulunabilir. Ayrıca sahip olduğu özellikleri ile sahada daha bilinçli kararlar alabilmek için sahada nokta bulutu verilerinizi otomatik olarak önceden kaydedebilirsiniz.

Leica RTC360 Özellikleri

Leica RTC360 3D lazer tarayıcı; profesyoneller tarafından tercih edilen, proje karmaşıklıklarına karşı doğru ve güvenilir 3D temsillerle yönetebilen bir çözümdür. Leica RTC360’ın özellikleri şu şekildedir;

  • Zenginleştirilmiş Yüksek Dinamik Aralık (HDR) görüntüleri de dahil olmak üzere taramaları iki dakikadan kısa sürede yakalayabilirsiniz.
  • Taramalarınızı ve istasyondan istasyona hareketlerinizi otomatik olarak kaydedebilirsiniz.
  • Daha iyi planlama fırsatlarını gösteren bilgi etiketleriyle veri yakalamanızı artırabilir, site gerçekliğini yansıtabilir ve ekiplerinizin durumsal farkındalığını artırabilirsiniz.
  • İçe aktarma ve kayıttan önce proje bilgilerini hızlı bir şekilde değiştirmek için yakaladığınız verileri Cyclone FIELD 360’tan, Leica TruView Cloud’a doğrudan yayınlayabilirsiniz.
  • RTC360 son derece taşınabilir, yüksek düzeyde otomatikleştirilmiş, sezgisel ve maksimum üretkenlik için tasarlanmıştır. Yüksek performanslı bir 3D lazer tarayıcı olan RTC360, taramaları gerçek zamanlı olarak kaydededer ve Leica Cyclone FIELD 360 mobil cihaz uygulamasını verimli bir şekilde çalışmanıza entegre eder.

RTC360’ın Avantajları

Leica RTC360, özellikleri ve avantajları ile dikkat çekiyor. Leica RTC360’ın size sağlayacağı avantajlar şu şekildedir;

  • Hızlı: Yeni Leica RTC360 lazer tarayıcı, sahip olduğu özellikleri ile 3D gerçeklik yakalamayı her zamankinden çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Leica RTC360, saniyede 2 milyon noktaya kadar ölçüm hızına sahiptir ve gelişmiş HDR görüntüleme sistemi ile renkli 3D nokta bulutlarının oluşturulması 2 dakikadan daha kısa sürede gerçekleştirilir. Bunun dışında otomatik hedefsiz saha kaydı (VIS teknolojisine dayalı) ile sahadan ofise kesintisiz, otomatik veri aktarımı gibi özellikleri ile sahada harcanan zamanı azaltır. Bu zaman tasarrufu sayesinde üretkenlik artmış olur.
  • Uygun Tasarım ve Kolay Kullanım: Leica RTC360, küçük ve hafiftir. RTC360; taşınabilir tasarıma ve katlanabilir tripoda sahiptir. Sırt çantasına dahi sığabilecek kadar kompakt bir yapıda olduğu için her yere sorunsuz bir şekilde götürülebilir. Sahada ise kullanımı kolaydır, tek tuşla işlem yapılabilir, hızlı ve sorunsuz bir tarama sağlar.
  • Kesin: Leica RTC360, düşük gürültü oranına sahip verilerden faydalanır. Bu sayede daha iyi sonuçlar elde edilebilir. Yani elde edilen tarama sonuçları yüksek kaliteli, detay açısından zengin ve pek çok uygulamada kullanılmaya hazırdır. Sahada otomatik kayıt için Cyclone FIELD 360 yazılımıyla birlikte Leica RTC360 lazer tarayıcı, yerinde kontrol edilebilen yüksek hassasiyet sağlar.
  • Sahada Ön Kayıt: Leica RTC360 lazer tarayıcının bir parçası da Cyclone FIELD 360 uygulamasıdır. Cyclone FIELD 360 uygulaması ile sahada 3D nokta bulutu ile görüntü verileri yakalanır, birleştirilir ve değerlendirilir. Kullanıcı arayüzü ise acemi kullanıcıların kullanabileceği kadar sadedir. Ayrıca kullanıcı arayüzü, karmaşık hesaplamaların kolaylıkla yapılabilmesini sağlamasının yanında henüz sahadayken sonuç verilerinin incelenmesini sağlar.

Laras Teknoloji; Leica Geosystems partnerliğiyle birlikte müşterilerine 3D lazer tarayıcı ve yazılım çözümleri sunan bir teknoloji firmasıdır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

contact

Görüşelim

Lazer tarayıcı ve yazılım çözümleriniz ile ilgili her türlü sorularınız için burdayız.

Projeniz Hakkında Konuşalım

Projenize en uygun 3D lazer tarayıcı ve yazılım çözümünü birlikte belirleyelim

Fikriniz Hakkında Konuşalım

Geliştirmeyi düşündüğünüz sistem için uygun cihazlarımızla entegrasyon gerçekleştirelim

Yatırım Planınız Hakkında Konuşalım

Planladığınız yatırımlara çözüm olabilecek donanım ve yazılımlarımız konusunda sizleri eğitelim

BİZİ ARAYIN:+90 212 275 00 07

Laras Teknoloji ve Mühendislik Çözümleri
İzzetpaşa Mah. Yeniyol Cad. Nurol Tower No:3 Kat:2 D:336/65 Şişli İstanbul
contact